Hotel organizujący wesela i jego reklama

Każdego roku tysiące par poszukuje hotelu, w którym można zorganizować wesele, do którego z rozrzewnieniem będzie się wracało wspomnieniami przez długie lata.

Do takich wydarzeń marketing hotel powinien mieć bardzo dobry, ponieważ jak wiadomo wesela to uroczystości, na których przybywa od kilkudziesięciu nawet do dwustu osób, co w bezpośredni sposób przekłada się na duże zyski. Dlatego też chcąc przyciągnąć klientów, powinniśmy zadać o atrakcyjną reklamę, na którą będzie składała się warta uwagi oferta hotelowa… Bardzo ważna jest fotorelacja, która często decyduje o tym, czy jesteśmy zainteresowani danym hotelem. A zatem w swojej galerii powinniśmy posiadać zdjęcia sali, w której obywają się wesela. Nie może zabraknąć też fotografii przedstawiających pokoje. Dobrym pomysłem jest przygotowanie specjalnego pokoju dla pary młodej, w którym np. będą znajdowały się płatki róż czy łabędzie wykonane z ręczników. Często praktykuje się to, że taki pokój para młoda otrzymuje za darmo w prezencie od właściciela hotelu.

Elastyczność hotelu

Dla większości kobiet wyjście za mąż, to najważniejsze wydarzenie w ich dotychczasowym życiu, dlatego też wszystko mają od dawna zaplanowane co do szczegółu. W kwestii sali weselnej przede wszystkim chodzi o wystrój. Hotel chcący cieszyć się dużym zainteresowaniem powinien być elastyczny na wymagania klientów i umożliwiać różne zmiany wystroju… Bo to wpływa na zadowolenie klientów, a tym samym jedną z najlepszych form marketingu – marketing ustny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *